Goobay USB 3.0 SuperSpeed Cable USB to USB 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 749 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB 3.0 plug (type A) |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Producer product family | USB 3.0 SuperSpeed Cable |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Tüüp | USB to USB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: goobay usb 30 superspeed cable usb to usb 3 m, 93929, goobay, audiovideo kaablid


